Podzimní výlet Gepardů

Třetí říjnovou sobotu byl vidět v okolí Rosic a Tetčic nebývalý úkaz – proháněli se tu Gepardi. Pod vedením Adepta, zkušeného krotitele těchto šelem a Cožeho jeho učenlivého pomocníka, vyrazili na průzkum okolí. A jak to viděl Cože?
Ahoj!
Jako z každého výletu, i z tohohle děláme zápis. Tak tady je:

V sobotu 20.10. ve 13 hodin jsme se všichni sešli před farou a vyrazili jsme směrem na Bučín. Celou cestu nás provázela hra s jednoduchým cílem a toť, připni kramlík na baťoh ostatních. Cesta nám ubíhala rychle “proběhli” jsme Tetčicemi a došli jsme k odbočce na údajnou zříceninu na Bučíně. Najednou jsem pojal podezření, že na Bučině nic není, proto jsem začal „gůglit“. Na Bučíně skutečně zřícenina je, ovšem na ní není kromě děr v zemi po hradních příkopech nic vidět. Proto sme zvolili jinou cestu, byl to okruh okolo Tetčic. Vyšli jsme kopec a došli jsme na rozcestí. Na chvíli jsme se zastavili a posvačili. Po chvíli jsme vstali a vydali se na cestu houštím a trním. Když jsme prošli houštím, byli jsme už kousek od Tetčic. Z Tetčic jsme pokračovali do Rosic na faru, kde jsme všechny děti v pořádku předali rodičům.
Výlet se (snad) všem líbil a snad jich ještě mnoho podnikneme.

Cože

Tento záznam byl publikován v Kronika . Uložit odkaz do záložek.