Vánoční oddílová besídka

Vánoční besídka je jednou z mála příležitostí v průběhu roku, při které se může potkat celý náš oddíl pohromadě. Je to ideální příležitost lépe se mezi družinami poznat a nejinak tomu bylo i letos.

Ze všech družin jsme namíchali vyrovnaný koktejl ctyř týmů, které mezi sebou změřily síly. I když je zatím tato zima na sníh chudá, měli jsme štěstí a v době konání besídky ho bylo relativně dost. Soutěžilo se tedy v tom, kdo postaví většího sněhuláka nebo dokáže udělat originálnější skupinovou fotku. Zábavné byly i příběhy, které družstva tvořily a ve kterých se musela objevit určitá zadaná slova.
Na své si přišli i mlsouni při ochutnávání různých vzorků cukroví. Legrace jsme si užili i při organizaci společné fotky, která se opět vydařila prádně – posuďte sami.

Závěrem jsme si popřáli krásné Vánoce a pohodový vstup do nového roku.