Zahajovačka

27. 9. 2019

Pátek třináctého, někdo si myslí, že nosí smůlu. My si myslíme opak – letos nám totiž přinesl zahájení nového skautského roku, pro náš oddíl už šestého.

A na co se můžeme těšit? Na nováčky, které jsme mezi sebou letos přivítali, na družinové schůzky, výlety, zkrátka na nová přátelství a dobrodružství.

A co jsme na zahajovačce zažili? Nejprve jsme si zahráli společnou hru, ve které jsme se navzájem lépe poznali. Poté jsme utvořili menší skupiny a soutěžili mezi sebou, kdo dříve poskládá obrázek z lístečků, které byly rozesety v prostoru před ZUŠ.

Ve druhé polovině schůzky proběhla světová premiéra našich táborových videí z předchozích let. A že bylo na co se dívat. Rádi bychom v průběhu dlouhých zimních měsíců uspořádali reprízu i pro rodiče a přátele oddílu, tak snad se nám to podaří. 🙂

Na fotky ze zahajovačky se můžete mrknout zde: Zahajovací_schůzka

Pozvánka na zahajovací schůzku: