07/08/2014

Přidej se

Učaroval ti svět napínavých dobrodružství, které zatím znáš jen z kina či knih? Co takhle to zkusit na vlastní kůži? Chceš se stát velitelem vesmírné flotily, cestovatelem po tajuplných dálkách celého světa, či neohroženým bojovníkem, jdoucím spolu s kouzelníkem a šaolinským mnichem proti všem nástrahám za ctí a slávou? Chceš poznat starý Egypt na vlastní kůži a pak před mumiemi prchnout hvězdnou bránou do starého Řecka, na dvůr krále Artuše, do pravěku, na divoký západ nebo ke Keltům?

Chceš ostatním ukázat, že taky něco umíš? Že něco zvládneš a je s tebou sranda? Nebo jen hledáš dobré kamarády, se kterými si můžeš zasportovat, zahrát baseball, frisbee, lozit po skalách, vyšlápnout na túru, zúčastnit se soutěží a závodů nebo zahrát Osadníky z Katanu?

Pokud ano, je načase s tím něco udělat!

Třeba zvednout telefon a zavolat, napsat e-mail, nebo prostě přijít.

Jak nás kontaktovat

Můžeš zavolat Petrovi Sůkalovi (Marcelovi) na telefonní číslo 725 269 811.

Nebo můžeš napsat e-mail na adresu skauti.rosice@gmail.com.

A pokud jsi odvážný, tak můžeš přijít rovnou do klubovny.

Než se k nám vydáš:

Domluv se s některým vedoucím (třeba s Marcelem), že přijdeš. Řekni rodičům, kam jdeš a na jak dlouho.