08/08/2014

Aktuálně

V roce 2018 proběhne tábor v termínu od 14. do 28. 7. 2018 – bude tedy od soboty do soboty.

Počítáme s účastí všech dětí z Ježků, Soviček i Gepardů. Podmínkou ovšem bude příkladné chování na všech ostatních oddílových i družinových akcích. V letošním roce nejspíš pokoříme hranici 30 účastníků a proto bude nezbytná jistá disciplína!

Také bychom byli rádi, aby všechny děti jely na celou dobu tábora. Týdenní pobyty nejspíše nebudeme umožňovat. Děkujeme za pochopení.

S rodiči nejmladších členů ještě jejich účast na táboře probereme individuálně dle aktuální situace.

Stejně jako v loňském roce pojedeme do údolí říčky Rokytné, nedaleko obce Šemíkovice. Zde je odkaz na mapu: https://mapy.cz/s/1IPY0

Už teď si můžete dát do kalendáře termín 27. 7. 2018 (pátek), kdy opět proběhne společný táborový oheň, na který jsou zváni rodiče všech táborníků a také všichni členové, kteří se nebudou moci zúčastnit tábora, pochopitelně také v doprovodu rodičů. 🙂

Cena tábora je v jednání – předpokládáme, že bude nejspíš 3000,- Kč. Bližší informace budeme postupně zveřejňovat.

Určitě můžete počítat s předtáborovou schůzkou s rodiči. Účast doporučujeme především rodičům nových táborníků, ale myslíme, že vhodná bude i pro rodiče těch zkušenějších. 😉 Termín oznámíme emailem.

Předpokládané složení táborového týmu, které v tuto chvíli ještě ladíme:

Vůdce tábora: Petr Sůkal – Marcel

Zástupce vůdce tábora: Petr Fischer – Adept

Zdravotník: Barbora Janková – Housenka

Hospodář: Kateřina Sůkalová – Katka

Kuchař: Zdeněk Selucký – Zdeňa, Jakub Matuška – Mamut

Ostatní vedoucí: jsou v řešení