Víkendová výprava Soviček a Gepardů do Vyškova

Na podzim trávili víkendovku děvčata a chlapci zvlášť, tentokrát jsme se rozhodli vyrazit společně.
Světlušky Sovičky a vlčata Gepardi zamířili do Vyškova.
Tím, že účast byla velice hojná – Gepardů i Soviček dorazilo po devíti, tak už cesta byla zajímavá. Především přesedání na brněnském nádraží. V pátek jsme si zahráli několik seznamovacích her na občerstvení našich přezdívek a šli na kutě.

Druhý den jsme po rozcvičce a snídani vyráběli krmítka a potom jsme vyrazili ven do zahrady, kterou místní skautská klubovna disponuje, a zahráli si zde hry, které prověřily naši fyzickou i psychickou zdatnost. Po obědě nezbylo než si chvilku odpočinout a poté jsme vyrazili na malou procházku po Vyškově, kterou jsme zakončili v místním akvaparku, kde jsme si užili hodně legrace. Večer patřil deskovým hrám, po kterých jsme vyčerpaně padli do spacáků.

Nedělní dopoledne jsme věnovali úklidu klubovny a navzdory počasí jsme zvládli i pár drobných her venku. Poté jsme vyrazili zpět do Rosic a vrhli se do náručí našich rodičů. 🙂

Petr Fischer – Adept

Fotky najdete v galerii na rajčeti: https://esoxrosice.rajce.idnes.cz/Sovicky_a_Gepardi_ve_Vyskove_08.-10.03.2019