Betlémské světlo 2020

23. 12. 2020

Do poslední chvíle nebylo zřejmé, jestli se bude nebo nebude moci tato akce uskutečnit. Naštěstí nám v tomto případě přálo štěstí a vzhledem k tomu, že nejde o naši pravidelnou běžnou činnost, mohli jsme tuto akci uspořádat.

V úterý 22. 12. tak prostor vedle rosického vánočního platanu obsadili naši skauti a skautky a celé 4 hodiny byli k dispozici všem kolemjdoucím a nabízeli kousek betlémského světla, aby rozsvítilo jejich domácnosti.
Postupně po hodinách se vystřídali všichni rádci jednotlivých družin. Vždy v průběhu jejich “služby” jsme využili příležitosti a na okamžik vždy odchytili přítomné členy dané družiny a udělali jim společnou vánoční fotku.
Zájem o tuto akci byl poměrně velký a v průběhu celého odpoledne se u stánku se světlem vystřídalo několik desítek lidí.

Díky všem, co se do přípravy i samotného předání zapojili a přeji krásné Vánoce!