Tábor 2017 – Šemíkovice

28. 2. 2018

Zde přibude zápis z tábora.. snad.. 🙂

Předtáborové informace:

Bližší informace k táboru Ivančice 2017:

V roce 2017 proběhne tábor v termínu od 16. do 30. 7. 2017 – bude tedy od neděle do neděle.

Na druhou půlku se k nám přidají i benjamínci Mravenci – ti v termínu od 23. do 30. 7. 2017 – taky od neděle do neděle.

Nově nás letos čeká jiné tábořiště. Pojedeme do údolí říčky Rokytné, nedaleko obce Šemíkovice. Zde je odkaz na mapu: https://mapy.cz/s/1IPY0

Už teď si můžete dát do kalendáře termín 29. 7. 2017, kdy opět proběhne společný táborový oheň, na který jsou zváni rodiče všech táborníků a také všichni členové, kteří se ještě nemohli zúčastnit tábora, pochopitelně také v doprovodu rodičů. 🙂

Cena tábora je 2800,- Kč (1400,- Kč pro Mravence). Bližší informace budeme postupně zveřejňovat.

Určitě můžete počítat s předtáborovou schůzkou s rodiči. Účast doporučujeme především rodičům nových táborníků, ale myslíme, že vhodná bude i pro rodiče těch zkušenějších. 😉 Termín oznámíme mailem.

Složení táborového týmu:

Vůdce tábora: Petr Sůkal – Marcel

Zástupce vůdce tábora: Petr Fischer – Adept

Zdravotník: Kateřina Sůkalová – Katka

Hospodář: Barbora Janková – Housenka

Kuchař: Zdeněk Selucký – Zdeňa, Jakub Matuška – Mamut a Lukáš Pavka – Vevr

Ostatní vedoucí: Michaela Olšaníková – Míša, Klára Klimšová – Studánka, Adéla Sýkorová – Sýkorka, Zita Ondráčková – Dráček, Johana Ryšavá – Pavučinka a možná taky Wensdy, Anička, Kristýna a Vlastík