Družinový výlet Ježků 10. 10. 2015

Docházka:

Adam, Terka, André, Lukas, Kuba, Matěj

Výlet:

Všechno to začalo kolem 9-10 hodiny ranní, kdy jsme se všichni sešli před farou (naší klubovnou). Řekli jsme si kam teda jdeme, protože jsme se nemohli v pátek úplně domluvit. Nejprve jsme měli namířeno do Tetčic, ale po cestě jsme udělali zastávku u Rosické Brněnky, kde si pomalu všichni něco koupili. Potom jsme dali Adeptovy 70,- Kč a šli jsme dál. Mapu měl na starost Matěj, protože byl topografem. Když jsme dorazili do Tetčic, tak jsme museli jít přes bučín. Chvíli poté co jsme došli na bučín, tak jsme se my ježci rozdělili na „Protestanty “ a Ježky. Protestanti byly ti co „uráželi “ Ježky a říkali si Medojedi. Medojedi se skládali z: Adama, Kuby a Lukase a jejich vůdcem byl Adam. Druhá skupinka Ježků si říkali Ježci z Ordinačky, protože měli rádi Ordinaci v růžové zahradě 2. Ti se skládali také ze 3 členů a to: André, Terka a Matěj. Ti však neměli vůdce určeného, protože radši SPOLUPRACOVALI 🙂 . Většinou v tomto složení i hráli hry. Mimochodem Ježci z ordinačky dali Adeptovi novou přezdívku Babeta 🙂 . André se později odpojil od skupinky Ježků z ordinačky a přidal se k Adeptovi do skupiny NEUTRÁLŮ protože nechtěl ani jednu skupinu urazit.

Nicméně asi po 1 hodině chození jsme si dali pauzu a hráli hry. O něco později jsme se rozhodli udělat si oheň, to ještě družiny byly zcela úplné a šli proti sobě v soutěži kdo dřív rozdělá oheň. Tu vyhráli (bohužel pro Ježky z ordinačky) Medojedi. Adam, který měl přezdívku Ghůl (vůdce Medojedů) si z pařezu udělal i trůn. Terka na chvíli přešla k Medojedům se slovy: „U vás bych nepřežila.“ Čímž asi hodně naštvala Ježky z ordinačky. Ti chtěli taky něco na sezení, ale radši by prý umřeli, než aby poprosili Medojedy o pomoc, kterou jim nabízeli. Tak se rozhodli přikutálet si kládu. Když Matěj Andrého přemluvil, že tu kládu uzvednou, tak to dopadlo tak, že Matěj kládu pustil a ta spadla Andrému na nohu. No a potom jsme zase hráli hry. Z jistých důvodů 🙂 jsme museli přeplánovat trasu, aby byla kratší. No a šli jsme teda dál. O něco později jsme si dali zase malou pauzu. Mimochodem Terka a André byli celkem skleslí, protože Terka nějak špatně šlápla a bolela ji noha a Andrému, jak jsem již zmínil spadla na nohu kláda. Potom nás Medojedi Přemluvili aby jsme šli na nádraží v Omicích přes pole a né přes silnici. Za polem byla řeka, kterou někteří chtěli přeskočit. Bohužel to by nešlo, takže jsme to museli obejít. Ve vlaku Adept kupoval jízdenky a jeli jsme do Rosic. Ale ještě nám zbýval nějaký čas, tak jsme si zahráli v klubovně Carcasone a městečko Palermo. Jenže Terka pak odešla protože se urazila, že jí Carcasone nebaví a chtěla prvně městečko Palermo. Potom jsme se všichni rozešli. Určitě mluvím za všechny, když řeknu, že tento výlet nás moc bavil a těšíme se na další výlet.

Zápis sepsal:

André Dominik Sohrabi

THE END…?

Andrému za jeho zápis děkujeme a těšíme se na další tvorbu z jeho dílny. 🙂