PAJDÁLek (27)

4. 3. 2015

Upozornění – PAJDÁL je z kapacitních důvodů zrušen. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Více informací podá Klárka: 604 103 798

Akcí PAJDÁLek bychom rádi dali příležitost k sebepřekonávajícímu se zážitku i mladším turistům, ale samozřejmě i všem ostatním, kteří by rádi tuto variantu pojali například jako trénink na příští ročník. Očekáváme účast dětí ve věku světlušek a vlčat či mladších skautů a skautek (tedy kolem 10-15 let). Jejich účast je však podmíněna souhlasem zákonného zástupce a doprovodem zletilé osoby. Souhlas zákonného zástupce si prosím vytiskněte a podepsaný vezměte s sebou v den konání akce.

Dostavte se prosím včas (6:00-6:30 h) do Střediska volného času v Rosicích, kde bude 23. května7:00 pochod hromadně odstartován. Zde se zapíšete a dostanete od nás základní nákres celé trasy. Mějte prosím na paměti, že pokud se v průběhu pochodu rozhodnete odstoupit, informujte o tom našeho organizátora (číslo bude doplněno), který vám na tomto telefonním čísle bude nápomocen také v nouzových situacích.

Podrobný popis trasy najdete již brzy zde. Celková délka pochodu je 27 kilometrů, proto jí prosím přizpůsobte své vybavení a zvažte vlastní fyzické síly. O vítězství nerozhoduje pořadí, ale to, že jste se pochodu úspěšně zúčastnili. S návratem neotálejte, neboť časový limit je do 17:00 hodin. V cíli na vás budou čekat pořadatelé s gratulačním potřesením ruky a absolventským listem.

Nabízíme vám následující trasu pochodu, absolvujete-li však 27 kilometrů po vlastní ose (ať již úmyslně či zblouděním), rádi vám to uznáme ;-)

Zkrátka zkratky jsou zakázány a prodlužky akceptovány. Kliknutím na mapu ji otevřete na stránkách mapy.cz

Trasa 27

!!!Registrace zde!!! Teď už se do toho můžete pustit na ostro! 😉