Tábory 2023 – předběžné přihlášky (doplnění)

12. 2. 2023

Děkujeme všem, kdo vyplnil dotazníky předběžné účasti na táboře. Několik jmen nám tam ale stále chybí – nevíme, ale jestli jet opravdu nechtějí nebo jen dotazník vyplnit zapoměli, proto prosíme, vyplňte dotazník všichni – i ti, kteří ví, že na tábor jet nemohou/nechtějí – uveďte, že na tábor nepojedete, ať to víme na 100%.
Jen pro informaci – jedná se v tuto chvíli opravdu jen o předběžný zájem o tábory – není to tedy nic závazného. V tuto chvíli nám jde hlavně o to, abychom alespoň rámcově viděli, s kolika dětmi na který tábor můžeme přibližně počítat, což nám významně ušetří další práci… 🙂
Tip! Pokud jste na vážkách, jestli dítě přihlásit nebo ne, tak jej v tuto chvíli raději přihlaste a napište do poznámky, že ještě nejste na 100% rozhodnuti.

Tábor světlušek a vlčat v termínu 30. 6. – 8. 7. 2023

– pro děti z družin Soviček, Sýkorek, Gepardů, Mamutů a Tygrů

Dotazník pro děti z družin světlušek a vlčat

Tábor skautek a skautů v termínu 8. – 22. 7. 2023

– pro děti ze skautských družin Neonek a Jelenů
– dále nabízíme možnost přihlásit se na tento tábor i nejstarším dětem z řad světlušek a vlčat – jedná se o Jufi, Halku, Emu, Marťu, Zavináče, Farmáře, Mimoně a Fera. Rozhodnutí, na který tábor se tyto děti přihlásí necháme na samotných dětech a rodičích, ale lze se přihlásit pouze na jeden z táborů.

Dotazník pro děti z družin skautek a skautů + uvedené děti z družin světlušek a vlčat

Vyplnění prosím neodkládejte – nejlépe to proveďte nejpozději do neděle (19. 2. 2023). Pokud si nejste jisti, jestli jste už dotazník vyplnili, bez obav ho vyplňte ještě jednou – my už si s tím poradíme. 🙂
Předem moc děkujeme.
S pozdravem Marcel