Plán akcí do konce školního roku 2022/2023 + bonusová akce v Krkonoších

27. 1. 2023

Pololetí je za dveřmi a je na čase informovat Vás o plánu skautských akcí do konce školního roku.

• 19. 2. 2023 – plnění Mise Svojsíkův závod (Neonky a Jeleni) – přesný čas ještě domluvíme
  • 20. 2. 2023 – Den zamyšlení – světlušky Sovičky a Sýkorky – proběhne v klubovně v čase schůzky
  • 22. 2. 2023 – Den zamyšlení – skautky Neonky a skauti Jeleni – proběhne v klubovně v čase schůzky
  • 24. 2. 2023 – Den zamyšlení – vlčata Gepardi a Mamuti – proběhne v klubovně v čase schůzky (tato akce je i pro kluky ze zastávecké družiny Tygrů – budeme rádi, když budou moci také přijít)
  • 25. 3. 2023 – Ukliďme Rosice – akce pro celé středisko – zapojíme se do pravidelného jarního úklidu našeho města
  • 31. 3. – 2. 4. 2023 – Víkendová akce světlušek a vlčat (Sovičky, Sýkorky, Gepardi, Mamuti, Tygři)
  • 14. – 16. 4. 2023 – základní kolo Svojsíkova závodu pro skautky a skauty (Neonky a Jeleni)
  • 3. – 8. 5. 2023 – Národní skautské jamboree – pro již přihlášené členy střediska
  • 10. 5. 2023 – Český den proti rakovině (vybraní členové střediska – oslovíme je v průběhu dubna)
  • květen 2023 – krajské kolo Svojsíkova závodu – pokud by některá ze skautských družin postoupila ze základního kola
  • 16. – 18. 6. 2023 – putovní víkendová výprava skautek a skautů (Neonky, Jeleni a roveři)
  • 23. – 25. 6. 2023 – stavba tábora Čučice
V průběhu jara – každá družina naplánuje nějaký jednodenní výlet – o termínu budeme co nejdříve informovat.
Termíny akcí najdete také v našem střediskovém kalendáři, který se snažíme udržovat co nejvíce aktuální: Kalendář
Důležité!
Dostali jsme nabídku pro středisko přednostně využít pro prodlouženou výpravu chatu v Krkonoších (http://www.halouzka.cz/u-pekaru/) a to v termínu 27. 9. – 1. 10. 2023.
Protože se ale jedná o běžně komerčně využívaný objekt, rozhodnutí by mělo padnout nejpozději do konce ledna, což už není mnoho času… 🙂
Akce se týká všech dětí ze skautských družin (Neonek a Jelenů), dále těchto dětí z družin světlušek a vlčat (Jufi, Halka, Ema, Marťa, Zavináč, Farmář, Mimoň a Fero) a všech roverů a vedoucích! Prosím, aby dotazník vyplnili opravdu všichni – i vedoucí a roveři.
Prosíme tedy o vyplnění následujícího dotazníku, abychom zjistili předběžný zájem o tuto akci. Pro uskutečnění akce, je potřeba, aby se v tuto chvíli přihlásilo nejméně 35 účastníků. 🙂
Dotazník, prosím, vyplňte do pondělí 30. 1. 2023!
Díky, že jste dočetli až sem a těšíme se na další společné chvíle a zážitky!
Marcel