Prodloužená víkendová výprava do Krkonoš – potvrzení

4. 2. 2023

Děkujeme všem, co vyplnili dotazník předběžné účasti na této akci. Podařilo se nás přihlásit dost na to, abychom si mohli říci, že “do toho půjdeme”.
Prosím tedy všechny skautky a skauty, aby si zapsali termín 27. 9. až 1. 10. 2023 do kalendářů a počítali s ním. Zde ještě jednou odkaz na chatu, na kterou pojedeme: Chata Krkonoše
Pokud se někdo zapomněl přihlásit a rád by jel, případně, pokud by někdo z těch, co v tuto chvíli jet nechtějí, změnil názor, neměl by to být problém a bude možnost se ještě přihlásit.
Pokud jste dotazník zapomněli vyplnit a už teď víte, že by vaše dítě chtělo jet, můžete ho vyplnit dodatečně – budeme za to rádi.
Předpokládáme, že závazné přihlášení budeme řešit po táboře – pravděpodobně v průběhu srpna – abychom na začátku září už měli jasno, kolik nás bude a případně, jestli ještě máme někoho dalšího oslovovat.
Předběžně prosím počítejte s cenou 1500 Kč – promítá se do ní především cesta i délka samotné akce.
Už se moc těšíme!
S pozdravem Marcel