Tábor 2016 – Ivančice – loděnice

Zdravotník: Petr Sůkal – Marcel

Hospodář: Kateřina Sůkalová – Katka

Kuchař: Zdeněk Selucký – Zdeňa

Ostatní vedoucí: Barbora Janková – Housenka, Michaela Olšaníková – Míša, Klára Klimšová – Studánka, Adéla Sýkorová – Sýkorka, Zita Ondráčková – Dráček, Johana Ryšavá – Pavučinka

Celotáborová hra: Stroj času – byli jsme svědky pře mezi bratry – Herbertem a Albertem, kteří sestrojili stroj času. Bohužel nepovedený Herbert se rozhodl měnit dějiny i budoucnost světa, proto jsme s Albertem cestovali v jeho stopách a snažili se vše napravit. Naštěstí se nám to vesměs dařilo a do konce tábora jsme dali vše do pořádku a i sám Herbert pochopil, že měnit minulost a budoucnost je hloupost.

Abecední seznam účastníků: Aronová Hana, Dolejš Vojtěch – Opičák, Dolejšová Eliška – Čmelda, Drápalová Daniela, Kalakaj Adrian – Shifu, Kalakaj Patrik – Popcorn, Kalakajová Monika, Kurthová Amélie, Kurthová Julie, Machová Anna, Masár Jakub, Masár Matěj, Němec Štěpán, Němcová Anežka, Němcová Barbora, Sůkalová Viktorie, Šíma Daniel – Myšák, Viceník Lukas a Vintrlíková Tereza.

Oddíl Esox - táborové foto (2016)Slibový táborák proběhl v pondělí 18. 7. 2016:

Slib skautů složil Lukas Viceník

Slib světlušek složily: Eliška Dolejšová (Čmelda), Julie Kurthová (Julča), Monika Kalakajová (Monča), Anežka Němcová, Barbora Němcová (Barča)

Slib vlčat složil Štěpán Němec

Odborky a vlčci a světýlka, které byly plněny na táboře:

Plavec

Přítel zvířat

Hudebník

Sportovec

Počasí: Tentokrát nebylo ničím zvláště výjimečné. Převažovaly slunné dny, ale pár deštivých jsme také prožili.

Klady tábora:

1. Klub tvrďáků – bodování jednotlivců během celého dne i s vlastní zpětnou vazbou (sprostá mluva, včasné příchody, upravenost na nástupu …) Navazuje na úspěšný Klub Tvrdých Vodníků z loňského tábora
  2. opět probíhaly denní výzvy – na ranním nástupu vyhlášena výzva (např. kradení vlajky ze stožáru, naučení se uzlu, mlčení po dobu 5 hodin …)
  3. poslední podvečer s rodiči – v pátek 22. 7. dorazili v odpoledních hodinách rodiče na tábor – zahráli jsme si velkou společnou hru, navečeřeli se, proběhl večerní nástup a pak jsme se přesunuli k táboráku. Ráno si rodiče děti sbalili a pomohli nám zbourat stany. Posnídali jsme vzorky buchet od všech maminek – naprosto dokonalá výměna zkušeností. :)
  4. rozdělení do stabilních táborových týmů, které měly svá táborová trička
  5. výroba pohlednice ze společné fotky a rozeslání rodičům
  6. nový oddílový zpěvník s více než stovkou písniček – na táboře jsme hodně zpívali, cca každý druhý den

Předtáborové informace:

Bližší informace k táboru Ivančice 2016:

V roce 2016 proběhne tábor v termínu od 9. do 23. 7. 2016.

Stejně jako v uplynulém roce pojedeme do Ivančic – loděnice.

Už teď si můžete dát do kalendáře termín 22. 7. 2016, kdy opět proběhne společný táborový oheň, na který jsou zváni rodiče všech táborníků a také všichni naši benjamínci, kteří se ještě nemohli zúčastnit tábora, pochopitelně také v doprovodu rodičů. 🙂

Cena tábora je 2600,- Kč. Bližší informace budeme postupně zveřejňovat.

2016 Přihláška + souhlas s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu + prohlášení o bezinfekčnosti + informace o zdravotním stavu (vše potvrzují rodiče)

2016 Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte k účasti na zotavovací akci a škole v přírodě (potvrzuje lékař)

2016 Informace k táboru