Vánoční oddílové setkání 11. 12. 2022 – pozvánka i pro rodiče

Dobrý večer, ahoj!

V neděli 11. 12. 2022 proběhne Vánoční oddílová besídka. Oproti minulým rokům, kdy jsme tuto akci trávili pouze v kruhu členů oddílu, jsme se rozhodli udělat změnu a tentokrát pozvat i rodiče.
Zveme tedy všechny členy oddílu i jejich rodiče, aby přišli v neděli 11. 12. 2022 dopoledne (od 10 do 12 hodin) do rosického kina Panorama.
Sraz pro děti bude už v 9:00 před kinem – děti doladí poslední detaily a pomohou s přípravou sálu. Po dohodě s rádci ještě napíšeme dětem z jednotlivých družin seznam pomůcek a vybavení, které si s sebou budou brát.
V průběhu dopoledne se jednotlivé družiny představí a předvedou nacvičenou scénku.
A možná přijde i kouzelník… 😀 (..a Jindra to nebude.. :-D)
Původně jsme plánovali tuto akci uskutečnit v sobotu, ale z důvodu kolize s vánočním jarmarkem jsme se rozhodli ji přesunout až na neděli.
Moc se těšíme.
Za vedení oddílu zdraví Katka a Marcel