Tříkrálová sbírka 2023

3. 1. 2023

Dobrý večer, ahoj,

připomínáme, že v sobotu 7. 1. 2023 proběhne Tříkrálová sbírka, které se jako každý rok plánujeme zúčastnit a pomoct tak vybrat prostředky zejména pro lidi v nouzi v ČR. Více o využití na www.trikralovasbirka.cz.

Na tuto akci zveme všechny členy našeho oddílu.

Sraz koledníků, kteří by rádi podpořili tuto charitativní akci, je v 8:30 hodin v kostele sv. Martina v Rosicích.

Ukončení ve 12:00 na stejném místě.

S sebou teplé oblečení a malou svačinku. Koledníci mohou mít vlastní tříkrálový kostým, bude se hodit. Pokud nemáte, nevadí, organizátoři vám nějaký půjčí.

Za nás skauty bude “styčným důstojníkem” Cože (608036622) a na úvod i Marcel (725269811).
Něco málo k průběhu akce: děti budou rozděleny do menších skupinek (zpravidla po třech) a bude k nim přidělen jeden dospělý/dospívající 15+, který bude zodpovědný za kasičku a samozřejmě za děti. Bohužel není v našich možnostech pro naše děti z oddílu zařídit dostatek dospělých z oddílu, proto prosím počítejte s tím, že mohou vaše děti jít v doprovodu z řad dospělých farníků nebo jiných dobrovolníků. Děkujeme za pochopení.
Pokud nám dáte vědět, že se na akci chystáte, budeme rádi, ale můžete přijít, i když se rozhodnete až na poslední chvíli. Případnou (ne)účast potvrďte prostřednictvím tohoto kartinkého miniformuláře. Děkujeme.

S pozdravem Marcel